Kniha návštěv

Datum: 16.02.2015

Vložil: Zdenděk Švercl (Boukal)

Titulek: Pozdrav z Nového Zélandu

Nazdárek ochotníci.

Doufám, že zkoušení divadla jde podle plánu a vše zdárně dopadne, ostatně jako vždy :-) Hlavně si nezapomeňte dát pořádnýho panáka než vstoupíte na prkna co znamenají svět. Koukal jsem na stránky a přišly mi tam trochu rozházený údaje ohledně datumů a časů představení, tak jsem tomu dal uspořádanější podobu a videa jsem vložil přímo na stránky. Je to rychlejší na spouštění a dává to stránkám zase nějakou hezkou ikonku. Tak ať se Pavel nezlobí, že mu dotoho šťourám z druhé polokoule :-) Všechny tam pozdravujte a pořádně si to užijte.

Ahoooooooooooooj

BoukalPS- Na FB dávám fotky občas i s popiskem, takže kdo chcete můžete kouknout na mé cestování.

Datum: 13.04.2014

Vložil: Radim

Titulek: Revizor

Dnešní představení naprosto parádní, děkuji za zážitek a můžu říct, že takhle jsem se již dlouho nepobavil a již teď se těším na další představení :)

Datum: 22.04.2013

Vložil: Petr

Titulek: gratulace

Mnoho ůspěchů v další činnosti vašeho spolku,moc jsme se nasmály při uvedení vaší hry na sněhovém Brněnci.Vaše výkony jsou k popukání.

Datum: 05.05.2013

Vložil: Zdeněk Švercl

Titulek: Re: gratulace

Děkujeme a jsme moc rádi, že se divadlo líbilo

Datum: 10.02.2013

Vložil: Lenka Sz.

Titulek: Přání

Vážení ochotníci z Dobrouče, zdravím Vás a přeji Vám mnoho úspěchů a hodně spokojených diváků,máte můj obdiv,doufám,že se na některé vaš představení dostavím,spolužačka Nataši Lenka Sz.

Datum: 11.01.2012

Vložil: fanynka

Titulek: přání

Přeji hodně divadelních úspěchů a radosti z Vaší činnosti

Přidat nový příspěvek